gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


6 oryginalnych lamp na Twoje biurko

  • 07.12.2013 10:40:35
  • 0

Twoje biurko, to twoja przestrzeń prywatna. Musisz się w niej bardzo dobrze czuć. Twoje biurko da Ci jeszcze więcej satysfakcji gdy inni będą je podziwiali. Ten zachwym zdobędziesz ciekawą i oryginalną lampą.

Dzisiaj przedstawimy Wam pięć ciekawych i oryginalnych lamp jakie idealnie pasują na biurko osoby, która jest kreatywna, ma poczucie smaku i wie co dobre. Takie lampy raczej nie należą do tanich. Dobry design czy też szpan odpowiednio kosztuje.

1. LED BRECCIA

Lampka stołowa wykonana przez Orlicki Design. Wysokiej jakości lampa wykonana z metalu w kolorze czarnego matu. Światło LED. Szeroka na 12 cm i wysoka na 55 cm. Schludny i prosty design zrobił na nas spore wrażenie (główna te wygięcia). Można już ją mieć za 530 zł.

2. CYGNIS LED

 

Kolejna lampka LED-owa. Producentem jest Spotline. Lampa stworzona z aluminium. Podstawka wykonana ze szczotkowanego aluminium. Idealna pozycja dla osób lubiących surowy, industrialny design. Wysoka na 41 cm i szeroka na 12 cm. Można ją mieć już za 829 zł.

3. Moonlight

To, co podoba nam się w tej lampie to przede wszystkim wygląd. Jak się ją właczy, to przypomina trochę meduzę (zdjęcie na górze po prawej stronie). Wysoka na 31 cm (klosz ma wysokość 13 cm i średnicę 21cm). Nikt koło tej lampy nie przejdzie obojętnie. Cena 598 zł. Producentem lampy jest firma Maxlight.

4. Sotto

Podobna lampa do tej z pozycji nr 2. Jednak jest ona od firmy Astro Lampa stołowa firmy Astro. Idealnie wkomponuje się w nowoczesnie urządzony pokój. Lampa wyposażona w świetlówkę Gx 53. Wysoka na 34 cm. Cena 595 zł.

5. Abyss

To jest dopiero COŚ. Zaprojektowana przez Osko i Deichmann'a. Lampa składa się z modułowej tasmy LED-owej, którą można w dowolny sposób formować czy też układać. Materiał wykorzystany przy tej lampie to poliwęglan. Cena 855 dolarów (czyli około 2500 zł).

6. Colgao

Lampa z wisielcem stworzona przez studio enPieza. Jest to limitowana wersja, gdyż jest ich dostępnych tylko 100. Lampa wykonana ze stali węglowej, wysoka na 50cm. Cena - tylko 183 euro (czyli około 740 zł).

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz