gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Antykradzieżowy woreczek śniadaniowy na kanapki

  • 24.09.2012 17:37:56
  • 1

Ponad rok temu opisywaliśmy torebkę śniadaniową z karaluchem. Dzisiaj mamy dla Was coś mniej obrzydliwego, ale i równie skutecznego. Jest to antykradzieżowy woreczek śniadaniowy.

Antykradzieżowy woreczek śniadaniowy na kanapki

Podobno skuteczność ma bardo wysoką, bo na jednej stronie tej folii znajduje się imitacja pleśni. Kto będzie chciał zjeść taką kanapeczkę? Właściciel będzie wiedział tylko, że to jest ściema.

Jest to idelany gadżet dla osób pracujących w wielkich korporacjach. Są tam wspólna lodówki, półki i inne schowki. W takich miejscach przewija się dużo osób a prawdziwym mankamentem jest podjadanie sobie czyichś dań. To samo jest na stancjach :). Idealne zabezpieczenie przed złodziejaszkami.

Szkoda tylko, że taki produkt nie jest dostępny w polskich sklepach z gadżetami.

Komentarze

  • 24.09.2012
    szybki obiad ciekawe, ciekawe. Gdyby w naszym kraju było coś takiego dostępne to na pewno wiele gimbusów by się w to z chęcią zaopatrzyło :P.

Dodaj komentarz