gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Drewniany zegarek na rękę

  • 11.05.2013 19:11:12
  • 0

Ostatnio w polskiej telewizji mówi się dużo o zegarkach. Wszystko za sprawą jednego polityka, który zmienia zegarki jak rękawiczki. My idziemy za tym trendem i przedstawiamy zegarek, którego jeszcze w swojej kolekcji nie ma minister transportu.

Drewniany zegarek na rękę

Dzisiaj przedstawiamy Wam zegarek, które obudowa jest wykonana z drewna! Tak, to nie pomyłka. Drewno. Twórcą tego zegarka jest Lorenzo Buffa - 25-letni projektant z Kaliforni w USA. Tak mówi o swoim projekcie - Analog Wooden Watches:

- Chciałem zaprojektować zegarek, który wniesie trochę natury do naszego życia. Posiada miękki i elastyczny pasek. Chciałem stworzyć neutralny kształt, który będzie podkreślał materiał z którego został stworzony zegarek.

Trzeba przyznać, że to dość odważny projekt. Czy taki zegarek by nosił minister Nowak? Chyba nie, bo za mało rzuca się w oczy :) - no i chyba nie ma znajomego, który mógłby taki zegarek pożyczyć.

Wg nas taki zegarek na pewno trafi do wszystkich fanów stylu życia w zgodzie z naturą. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i można wybrać różny kształ tarczy.

Więcej o zegarku w specjalnym informatorze autora.

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz