gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Eksluzywna kabina prysznicowa z rybkami

  • 10.05.2011 14:56:23
  • 0

Coś dla akwarystów lub tychh bardziej kasiastych. Oczywiście jest to koncept, ale bardzo prawdopodobne, że będą pierwsze realizacje, bo opinie i komentarze są bardzo obiecujące.

Eksluzywna kabina prysznicowa z rybkami

Twórcą ten kabiny prysznicowej jest firma Cesana z USA (Nowy Jork). Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości kabin prysznicowych. Szczególne zainteresowanie wzbudził ich ostatni projekt - Plano Acquario - kabina prysznicowa z wbudowanym akwarium.

Tai prysznic może być bardzo relaksujący, bo dzięki dobremu umiejscowieniu akwarium, można szybko i łatwo zawiesić wzrok na rybkach. One są w wodzie i my :).

Co prawda nie jest to, to samo co pływanie w morzu lub oceanie, ale zawsze jakaś lepsza alternatywa. Prysznic może bardziej egzotyczny, jeśli w akwarium będą egzotyczne rybki.

Wszystkie kabiny w wbudowanym radiem (bo są takie) wymiękają.

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz