gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Jaki prezent na Mikołaja, Mikołajki?

  • 12.11.2012 19:47:16
  • 2

Wybór prezentów nie zawsze należy do najłatwiejszych zadań. Prezent nie zawsze może się spodobać. Więc trzeba się czasami nieźle nagimnastykować. Dlatego wychodzimy na przeciw i proponujemy jedną rzecz, która może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Naszą propozycją są czekoladki. I to nie byle jakie. W kształcie samochodów, narzędzi, lizaków, motorów, samolotów i wiele, wiele innych! Dzięki temu dla każdego można znaleźć coś ciekawego (w zależności od zainteresowań).

Wszystko dzięki sklepowi Chocolissimo, w którym możecie wybrać takie słodycze dla chłopaka, dziewczyny, Mamy, Taty czy dziadków! Kto nie lubi słodyczy? :)

Z racji zbliżających sie Mikołajek i mamy dla Was specjalny kod rabatowy AUTENTYKI_10 upoważniający do zniżki 10% dla produktów z kategorii Mikołajki. Kod rabatowy jest ważny do 6 grudnia. Miłych i udanych zakupów.

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

  • 12.11.2012
    bober17 Dzięki za info. Już wybrałem sobie kilka rzeczy i czekam z niecierpliwością na przesyłkę!

  • 12.11.2012
    asia22 Bardzo fajne czekoladki :) Na pewno zamówię nie tylko dla znajomych ale i dla siebie :)

Dodaj komentarz