gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Lampy w kształcie meduz

  • 31.12.2012 09:44:01
  • 1

Mamy coś dla fanów dziwnych i ciekawych kształtów. Jeżeli lubisz się wyróżniać wśród swoich znajomych, to te lampy od Roxy Russell będą strzałem w dziesiątkę.

Ten wypasione lampy są stworzone z ekologicznego materiału takie jak półprzezroczystego mylaru (jest on wykorzystywany m.in. w budowaniu stucznych satelitów). W zestawie jest dostępnych kilka "gatunków": Medusa, Polyp, Hydra i Ophelia. Każda z nich kosztuje odpowiednio $375, $425, $425, $325.

Całe to eko to większa filozofia Roxy. Nawet opakowanie do wysyłnie jest przemyślane w taki sposób by transport mniej kosztował co wg nas jest lekką przesadą.

Nie należą one do najtańszych, jednak część dochodów ze sprzedaży tych lamp, zostanie przekazany na amerykańską grupę Konserwatorów Oceanów mającą siedzibę w Waszyngtonie.

Jeżeli ktoś lubi morskie klimaty czy "Gdzie jest Memo" :), to powinien zainteresować się tymi lampami.

Kupić je można na specjalnej stronie.

Lampy w kształcie meduz

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

  • 31.12.2012
    fan88 Gdyby nie te ceny, to bym kupił sobie taką lampę. ktoś w polsce handluje takimi lampami lub jest w stanie je sprowadzić?

Dodaj komentarz