gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


LIFX: zdalnie sterowana żarówka (telefonem!)

  • 17.09.2012 12:29:09
  • 0

Masz iPhone'a lub telefon z Adroidem? Obawiam się, że w marcu 2013 roku będziesz chciał mieć pewną żarówkę (albo kilka), którą będzie można kontrolować swoim telefonem - intensywność światła i kolor!

LIFX: zdalnie sterowana żarówka (telefonem!)

Dzisiaj bez telefonu jak bez ręki. Pewien amerykanin - Phil Bosua - wpadł na bardzo fajny pomysł. Postanowił stworzyć bezprzewodową żarówkę, którą można sterować swoim telefonem. Nie dość, że będzie można zmienić intensywność światła to jeszcze kolor! Aby było ciekawiej, taka żarówka będzie energooszczędna!

Gadżet zapowiada się bardzo fajnie. Dlaczego zapowiada? Bo jest w trakcie tworzenia. Wszystko przebiega na serwisie kickstarter, w którym każdy może dołożyć swoje $69 i pomóc autorowi w realizacji LIFX'a a już w marcu 2013 będziesz go mieć.

Phil potrzebował $100000 na rozkręcenie biznesu, a już do tej chwili zebrał tego ponad 270 tysięcy dolarów! Prawie trzykrotnie więcej niż zakładał. W sumie się mu nie dziwię. Projekt na pewno ciekawy i oryginalny.

Jeżeli chcesz taką żarówczkę, to radzę się spieszyć, bo wsparnie o wartości $99 już się wyczerpały (dwie żarówki). Zostały jeszcze te za $69.

Więcej na stronie projektu.

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz