gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Nietypowe pojemniki na przyprawy kuchenne

  • 02.08.2013 22:38:37
  • 0

Główna idea stojąca za tym pojemnikiem, a właściwie pojemnikami, na przyprawy to duma i chęć pochwalenia się swoją kuchnią. A jeżeli jest to ręcznie robione i do tego jeszcze w USA? Szczególnego charakteru nadaje tych tubkom naklejanie plakietek z nazwą przyprawy.

Obecnie produkt nie jest jeszcze dostępny, ale można załapać się na przedmierowe sztuki wspierając projekt na kickstarterze. Pete Taylor - autor tego projektu - potrzebuje 50 tys. na start by móc ruszyć z produkcją. Udało się mu zebrać (do tej pory) ponad 35 tysięcy baksów.

Wstępnie zestaw tych menzurek na przyprawy - Spiceologist Block™ - będzie dostępny w 2 zestawach na 22 i 44 przyprawy. W droższych wersjach będą one wypełnione przyprawami ze sklepu Savorx. Zestaw na 22 przyprawy został wyceniony na $69 czyli ok. 245zł. Niższe wsparcie pozwoli na zaopatrzenie się w przyprawy.

Blok na przyprawy jest wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego.

Nietypowe pojemniki na przyprawy kuchenne

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz