gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Odmładzająca maseczka z 24-karatowego złota

  • 08.01.2012 00:31:15
  • 0

Ludzie od zawsze szukają magicznego środka na wieczne życie. Szczególnie kobiety są zrobić wszystko by wyglądać wiecznie młodo! Jest botox, zabiegi SPA a teraz... specjalna maseczka ze złota!

Wszystko za sprawą "The KollagenX 24k Gold Mask". Jak opisuje producent tej "odmładzającej" maski, maska w 99% składa się z czystego złota! No dobra, ale co ma złoto do odmładzania? Ma. Nazywa się nanotechnologia, a właściwie złota nanotechnologia. Podobno wystarczy ją nosik tylko 30 minut dziennie aby widzieć już pierwsze efekty! Złoto w sposób naturalny reaguje ze skórą tworząc wartwę ochronną, zastępując brak kolagenu.

Co więcej, nawet sama Kleopatra używała podobnej maseczki. Wierzy się, że Kleopatra spała w niej i to jej zawdzięcza młody wygląd i witalność.

Ile kosztuje taka przyjemność? Tylko $77 (~270zł).

Jeżeli ktoś podchodzi do tego sceptycznie, to zawsze taką maseczkę można wykorzystać jako biżeterię. Dość nietypową biżuterię.

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz