gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Prawdziwy motocykl z Trona

  • 20.09.2011 21:30:46
  • 0

Dzisiaj mamy dla Was coś naprawdę niezwykłego. Jeśli dodatkowo jesteś fanem filmu TRON, to zapewne szczęka Ci opadnie. Tak, chodzi o ten motocykl.

Prawdziwy motocykl z Trona

Firma produkująca choppery - Parker Brothers Custom Choppers - stworzyła realistyczną wersję świetlnego motoru prosto z filmu Tron.

Cały ten wehikuł jest zasilany bateriami litowymi i silnikiem 96V, dzięki czemu można się rozpędzić tą maszyną do 100 m/h (mil na godzinę, czyli 160km/h). Ci ciekawe, na jednym ładowaniu (od 15 do 35 minut) baterii można przejechać nawet 160 km z włączonym oświetleniem motocyklu.

Na chwilę obecną, firma pracuje nad prawnym aspektem sprzętu, aby był dopuszczony do ruchu. W sieci jest dostępne wideo z działającym prototypem :). Robi wrażenie!

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz