gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Stojak na długopis - kupa

  • 07.09.2012 09:03:48
  • 0

Dzięki temu gadżetowi już nie zgubisz długopisu. Ba, nawet zniechęci innych od pożyczenia go od Ciebie jak pokażem im gdzie się znajdował. Przy nim, inne stojaki na długis po prostu wymiękają.

Stojak na długopis - kupa

Mowa o "gównianym" stojaku dla długopisu (ołówka lub innega pisaka). Trzeba przyznać, że koncenpt dość ciekawy, a dla niektórych obrzydliwy :). Trzeba mieć dystans do siebie.

Wyobrażacie sobie taki gadżet na biurku prezesa jakiegoś banku? Przychodzi do niego klient i co? I nie może od niego oderwać wzroku. Albo nauczyciel w szkole. Ciężko zapanować nad dziećmi w klasie. Wystarczy postawić to na stolik i jest cisza, spokój i powszechne zainteresowania.

Producent tego stojaka postarał się by "kupa" wyglądała bardzo realistycznie. Na zdjęciu na górze widać ten realizm bardzo dobrze.

Ile to kosztuje? $6 czyli jakieś 22 zł. Dostępne w sklepie stupid.com. Wysyłają też za granicę. Ktoś się skusi?

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz