gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Torebka Hermés Birkin z klocków Lego

  • 08.12.2012 17:31:25
  • 0

O takich gadżetach pisze się z przyjemnością. Dlaczego? Bo to kolejny wpis dotyczący naszych rodaków, a dokładniej rodaczki. Dzisiaj przedstawiamy torebkę Hermés Birkin zrobioną z klocków Lego.

Twórcą tej torebki jest polka - Agnieszka Biernacka. Specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju biżuterii i ubiorów tylko i wyłącznie z klocków Lego. Trzeba przyznać, że bardzo ciekawe zajęcie. Polecamy zajrzeć na profil Agnieszki na Etsy.

Wróćmy jednak do torebki Hermés Birkin. Jest to pewnego rodzaju hołd dla tej torebki. Wizualnie różni się materiałem i wielkością. Co ciekawe, ta kopia torebki jest w pełni funkcjonalna. Wymiary to 20 x 26 x 13 cm (zewnętrzne). Oryginał Hermés Birkin jest dłuższy o 10cm. Nowe klocki Lego nadają niepowtarzalny błysk tej torebce.

Jeżeli zdecydujecie się na taką torebkę, to musicie wydać na nią $400 czyli jakieś 1300zł. Oczywiście jest możliwość zamówienia torebki Hermés Birkin w innych kolorach np. zółty, biały, czerwony, niebieski lub jasny/ciemny szary. Oczywiście za dodatkową opłatą.

Taka torebka by idealnie pasowała do Fergie, o której pisaliśmy jakiś czas temu i opisywaliśmy jej kreację z klocków Lego :).

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz