gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Włochate pończochy odpowiedzią na zboczeńców?

  • 20.06.2013 21:27:37
  • 1

Mówi się, ze Japończycy są narodem dość mocno zboczonym. Za każdym razem gdy widzę jakieś gadżety z podtekstem erotycznym to myśl jest taka sama - Japonia. Tym razem jest trochę inaczej, ale nie tak daleko od kraju Kwitnącej Wiśni. W Chinach wymyślono pończochy imitujące owłosione nogi.

Włochate pończochy odpowiedzią na zboczeńców?

Tak, imitujące owłosione nogi. Pierwszy raz pojawiły się te pończochy w Chińskim odpowiedniku Twittera - weibo.com. I od razu stały się hitem tamtejszego Internetu. Odpowiedź za każdym razem była taka sama: "ochydne". Ale jak zauważył jeden z użytkowników - @HappyZhangJiang - który bada i określna modowe trendy mogą one mieć właściwość obronną przed zboczeńcami i gwałcicielami. Szczególnie dla młodych dziewcząt wychodzących z domu.

Faktem jest, że kobiety z owłosionymi nogami nigdy nie były obiektem westchnień.

Obawiam się, że efekt może być odwrotny od zamierzonego. W dzisiejszych czasach każda kobieta musi mieć ogolone i gładkie nogi. Jak byście zareagowali na widok dziewczyny z owłosionymi nogami? Napewno byłaby to atrakcja turystyczna :).

Pomysł ciekawy, szalony, ale chyba nie będzie cieszył się dużą popularnością.

Źródło: 1

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

  • 28.06.2013
    gość paradoksalnie może znaleźć się zboczeniec który to polubi, a takie wdzianko może skutecznie odstraszyć tych pożądanych osobników

Dodaj komentarz