gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Zagraj w ping-ponga czekając na czerwonym świetle

  • 08.12.2014 14:29:12
  • 0

Ile razy czekając na światłach nudziłeś się lub nie mogłeś doczekać się zielonego światła? Ile razy zdarzyło Ci się przejść na czerwonym i spowodować zagrożenie na ulicy? Oba te problemy postanowiła rozwiązać dwójka, młodych i zdolnych Niemców. Dzięki nim Hildesheim ma nową atrakcję.

Zagraj w ping-ponga czekając na czerwonym świetle

StreetPong

Tak nazywa się ten projekt, który urozmaica nam czekanie na czerwonym świetle. Trzeba przyznać, że pomysł świetny i udowadnia to ilość udostępnień filmiku demo z tym rozwiązaniem na FB, Twitterze i Youtube. Zobaczcie sami jak to wygląda na żywo.

Wszystko rozgrywa się na przycisku, gdzie normalnie naciskamy go by zmienić światło na zielone. Drugim przeciwnikiem jest osoba znajdująca się pod drugiej strony ulicy. Działający prototyp znajduje się w niemiecki mieście Hildesheim z którego pochodzą autorzy tego projektu.

Amelia i Sandro, sprawcy całego zamieszania, pracowali nad tym projektem od 2012 roku. Obecnie zbierają pieniądze na realizację tego rozwiązania na większą skalę. Potrzebują uzbierać 35 tys. euro.

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz