gadżety
Niestety, serwis z gadżetami nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Spowodowane jest to brakiem czasu oraz innymi priorytetami. Z tego powodu zapraszam Cię na moje dwa blogi - technologiczny oraz o Apple. One są aktualizowane bardzo często i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Zakładki do książek - wskazujące palce

  • 19.09.2012 18:13:00
  • 0

Rok szkolny się zaczął, więc w sieci pojawiają się różnego rodzaju przybory szkolne, które mogą się przydać uczniowi. Tak jest w przypadku tych zakładko-naklejek do książek.

Jak się czyta jakąś książkę, szczególnie tą cienką to zazwyczaj zagina się róg. Tak jest wygodniej. A jak trzeba się nauczyć czegoś z książki to już tak łatwo i przyjemnie nie ma. Ktoś wpadł na pomysł by zaznaczanie ważnych rzeczy w książce było ciekawsze. Tym pomysłem są "Index Finders Stickies" czyli wskaźniki imitujące pacel wskazujący.

Już sam ich wygląd powoduje, że ważne informacje same się znajdują. Można by powiedzieć, że są pokazane palcem :).

Zainteresowanie tym produktem przerosło najśmielsze oczekiwania producenta i na chwilę obecną nie są one dostępne. Ciężko się dziwić. Zestaw takich naklejek kosztuje $5,99 i jest ich tam aż 80 sztuk palców różnego rodzaju.

Zakładki do książek - wskazujące palce

Gadżety, które mogą Ciebie również zainteresować:

Komentarze

Brak komentarzy. Skomentuj jako pierwszy! Niewstydź się :).

Dodaj komentarz